Önceki Ürüne Dön

Vetiver Uçucu Yağı

Vetiver uçucu yağı, sahip olduğu güçlü bileşenler sayesinde Hindistan, Afrika ve Uzakdoğu’da tamamlayıcı tıp alanında yüzyıllardır kullanılan geleneksel bir yağdır. Zengin ve egzotik kokusuyla parfümlerde sıklıkla tercih edilen uçucu yağlardandır. Yaşlanma karşıtı ve onarıcı etkisi ile cilt bakımında kullanılır.

Aynı zamanda, sakinleştirici ve topraklayıcıdır. Hindistan ve Sri Lanka’da ‘huzur yağı’ olarak bilinir. Kalp, zihin, beden dengesini sağlayarak bütüncül denge halini destekler. Buhurdanlık ve difizörde kullanılabilir. %100 Saf ve Organiktir.

Neden USDA ORGANIC?

USDA ORGANIC ürünleri; organik bitkilerden elde edilen, içeriğinde kimyasal ve çevre kirliliği yaratan (tarım ilaçları, suni gübreler, hormonlar, antibiyotikler, GDO vb.) maddeler barındırmayan uluslararası standartlarda üretilen ekolojik ürünlerdir. Sertifikasyon, aynı zamanda tüm sürecin tam anlamı ile disiplin ve kontrol altında gerçekleştiğini gösterir. Organik süreçler biyolojik çeşitliliğe ve doğal dengeye saygı gösteren, sürdürülebilir bir üretim türüdür. İnsana ve çevreye saygının garantisidir.

Odunsu, köksü ve topraksı

Aroma

Alt nota

Parfüm Nota

Kök

Bitki Kısmı

Buhar distilasyonu

Ekstraksiyon Yöntemi

Bize Ulaşın