Eşsiz formülasyonumuz, sürdürülebilir kaynaklı ve terapötik etkiye sahip botanik yağlar, organik uçucu yağlar, doğal özler, omega-3 ve -6 yağ asitleri, antioksidanlar, vitaminler ile uzun süreli nemlendirme sağlayarak duyularınızı, zihninizi ve vücudunuzu rahatlatmak için tasarlanmıştır. 

Egzersiz, spor sonrası ağrıyan kasları rahatlatmaya ve gerginliği azaltarak stresi, yorgunluğu gidermeye yardımcı olmak, bedeni ve zihni gevşeterek daha iyi ve kaliteli bir uyku için formüle edilen Olessentia Rahatlatıcı Vücut Yağı %100 saf ve organik Lavanta, Itır ve Ylang Ylang uçucu yağları ile zenginleştirilmiştir. Ylang ylangın egzotik, lavantanın şefkatli, ıtırın tatlı aromasıyla gevşeyin.

Nar çekirdeği yağının içerdiği güçlü antioksidanlar cildi dış etkenlerden koruyarak yaşlanma sürecini yavaşlatmaya ve kırışıkları azaltmaya yardımcı olur. Tahriş olmuş cildi yatıştırırak kaşıntıyı gidermeye yardımcı olur.

Üzüm çekirdeği yağı, kas tutulmalarını hafifletmeye yardımcıdır. Cildin sıkılaşmasını sağlar. Linoeik asit içeriğiyle cilt bariyerini güçlendirir.

Buğday ruşeym yağı, E vitamini deposudur ve protein, mineraller, vitaminler, antioksidanlar açısından çok zengindir. Cilt dokusunu onarmaya yardımcıdır.

Bisabolol doğal olarak cildin iyileşme sürecini destekler. Cildin elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olarak hasarlı cilt görünümünü iyileştirir. Kaşıntılı ve tahriş olmuş cildi yatıştırmaya yardımcı olur.

Ylang ylang uçucu yağı, stres ve anksiyete durumlarında zihni ve duyguları yatıştırdığı gibi fiziksel rahatlamayı da teşvik eder. Uykusuzluğu ve gerginliği hafifletir.

Lavanta uçucu yağı, bütüncül bir denge halini teşvik eder. Sakinleştirici ve yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Kaygıyı ve gerginliği azaltarak duygusal stabilite sağlar. Kas ağrılarını rahatlatmaya yardımcıdır.

Itır uçucu yağı, stres ve kaygıyı azaltarak ruhsal rahatlama sağlarken sakinlik ve güvenlik hissi verir. Cildin yenilenmesini destekler. Kas ağrılarını önlemeye yardımcıdır.

Avuç içine alacağınız bir miktar ürünü cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Zihni sakinleştirmeye yardımcı olmak için bir damla yağı burnunuzun etrafına sürün ve derin nefes alın. Saf uçucu yağların kokusunu içinize çekin ve ihtiyaç duydukça tekrarlayın.

Cocos nucifera (Hindistan Cevizi Yağı) oil, Vitis vinifera (Üzüm Çekirdeği Yağı) seed oil, Punica granatum (Nar Çekirdeği Yağı) seed oil, Carthamus tinctorius (Aspir Yağı) oil, Persea gratissima (Avokado Yağı) oil, Prunus armeniaca (Kayısı Çekirdeği Yağı) kernel oil, Helliantus annus (Ayçiçek Yağı) seed oil, Simmondsia chinensis (Jojoba Yağı) seed oil, Triticum vulgare (Buğday Ruşeymi Yağı) oil, Bisabolol*, Tocopherol (E Vitamini), Pelargonium graveolens (Itır Uçucu Yağı) oil*, Lavandula angustifolia (Lavanta Uçucu Yağı) oil*, Cananga odorata (Ylang ylang Uçucu Yağı) oil*. *USDA organik. Linalool**, Citronellol**, Geraniol**. **Uçucu yağların doğal bileşeni.

Bize Ulaşın