Önceki Ürüne Dön

Paçuli Uçucu Yağı

Paçuli uçucu yağı, Uzak Doğu’da genellikle aroması için kullanılır ve hastalıkların yayılmasını önlemeye yardımcı olduğuna inanılır. Cildi nemlendirme ve yenileme özelliği sayesinde özellikle kuru ve yıpranmış ciltlerde sıklıkla tercih edilir. İçerdiği bileşenler sayesinde cilde yaşlanma karşıtı bakım yapar. Sebum dengeleyicidir. Kepeğin önlenmesine yardımcı olarak saça doğal bir parlaklık verir. Zengin ve güçlü aroması nedeniyle birçok parfümün önemli bileşenlerinden biridir.

Aynı zamanda kalp, zihin, beden dengesini sağlayarak bütüncül denge halini desteklemede kullanılır. Gerginlik ve kaygıyı azaltmada yardımcıdır. Rahatlatıcı ve dengeleyici etkisi ile kaliteli bir uyku için ideal bir uçucu yağdır. Buhurdanlık ve difizörde kullanılabilir. %100 Saf ve Organiktir.

Neden USDA ORGANIC?

USDA ORGANIC ürünleri; organik bitkilerden elde edilen, içeriğinde kimyasal ve çevre kirliliği yaratan (tarım ilaçları, suni gübreler, hormonlar, antibiyotikler, GDO vb.) maddeler barındırmayan uluslararası standartlarda üretilen ekolojik ürünlerdir. Sertifikasyon, aynı zamanda tüm sürecin tam anlamı ile disiplin ve kontrol altında gerçekleştiğini gösterir. Organik süreçler biyolojik çeşitliliğe ve doğal dengeye saygı gösteren, sürdürülebilir bir üretim türüdür. İnsana ve çevreye saygının garantisidir.

Taze, tatlı otsu, zengin baharatsı, odunsu balzamik

Aroma

Orta-alt nota

Parfüm Nota

Yaprak

Bitki Kısmı

Buhar distilasyonu

Ekstraksiyon Yöntemi

Bize Ulaşın