Olessentia Çok Amaçlı Balsam, doğanın en güçlü onarıcı ve iyileştiricilerini içerir: Sarı kantaron, Zeytinyağı, Aynısefa, Propolis, Mür ve Lavanta. %100 doğal ve organik içeriği ile cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Yetişkin ve çocuklar için idealdir.

Aşırı kuru, pul pul dökülen, tahriş olmuş, hasar görmüş cildi derinlemesine beslemek, yatıştırmak ve yenilemek için terapötik etkiye sahip botanik yağlar, organik uçucu yağlar, omega yağ asitleri, vitaminler, mineraller ile özel olarak formüle edilmiştir. Aynı zamanda iyi bir güneş sonrası bakım balsamıdır.

Aynısefa yağı, güçlü antienflamatuar ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir. Dermatit ve egzamalı ciltlerde etkilidir. Cildi derinlemesine besler, nemlendirir ve yenilenmesine yardımcı olur.

Sarı kantaron yağı, güçlü antioksidan ve antienflamatuar özellikleri ile cildi onarmaya ve güçlendirmeye yardmcı olur. Hafif yanıklar ve küçük yaralar üzerindeki yenileyici etkisi ile bilinir.

Yalancı iğde yağı, cildi nemlendirir, esneklik sağlar, cilt tonunu eşitler, hücre yenilenmesini destekler.

Proplis, içeriğindeki B1, B2, C ve E vitaminleri, demir, kalsiyum, magnezyum, çinko ve bakır gibi mineraller sayesinde cildin temiz ve canlı kalmasını sağlayarak, yaşlanma belirtilerini geciktirir. İltihap ve serbest radikallerle savaşmaya yardımcıdır.

Makadamia yağı, ciltte çeşitli sebeplerle meydana gelen yara izlerini, güneş yanıklarını ve güneş lekelerini giderici etki sağlar.

Lavanta uçucu yağı, cildi yenileyerek iyileşmesini destekler. Sinek kovucu özelliğe sahiptir, sinek ve böcek ısırmalarında acı ve tahrişi azaltıcı etkiye sahiptir.

Mür uçucu yağı, küçük kesikler ve yaralar üzerinde yenileyici etki gösterir.

Temiz ve kuru parmak ucunuzla aldığınız balmsamı vücudunuzda ihtiyaç duyduğunuz bölgeye dairesel hareketlerle uygulayınız. Her yere götürebileceğiniz bu yoğun nemlendirici balsam kuru dudak ve dirseklerde, çatlamış topuklarda, kütiküllerde hatta kaşıntılı sinek ısırıklarında kullanılabilir. Vücudunuzun herhangi bir yerindeki (göz çevresi hariç) kuruluğu yok etmek için mükemmeldir. Güneşe çıkmadan önce kullanmayınız.

Hypericum perforatum (Sarı Kantaron Ekstraktı) extract, Calendula officinalis flower (Aynısefa Ekstraktı) extract, Olea europaea fruit (Zeytinyağı) oil, Cera alba (Balmumu), Oenothera biennis (Çuha Yağı) oil, Macadamia ternifolia nut (Makedemya Yağı) oil, Hippophae rhamnoides (Yalancı İğde Yağı) fruit oil, Rosa canina (Kuşburnu Yağı) seed oil, Butyrospermum parkii (Karite Yağı) butter, Mangifera indica (Mango Yağı) seed butter, Lavandula angustifolia (Lavanta Uçucu Yağı) Oil*, Commiphora myrrha (Mür Uçucu Yağı) oil*, Tocopherol (E Vitamini), Propolis (Propolis) extract*. *Organik.

Bize Ulaşın