Önceki Ürüne Dön

multipurposebabybalm

Bebeğinizin hassas cildine özel formüle edilen Olessentia Çok Amaçlı Bebek Balsamı, terapötik etkiye sahip botanik yağlar, organik uçucu yağlar, omega yağ asitleri, vitaminler ile bebeğinizin aşırı kuru, pul pul dökülen, tahriş olmuş, cildini derinlemesine besler, nemlendirir, yatıştırır ve yeniler. 

balmsol
balmsağ

Doğanın en güçlü onarıcı ve iyileştiricilerini içerir: Sarı kantaron, Zeytinyağı, Aynısefa, Mür ve Lavanta. Uzun süreli nemlendirme, cilt bariyeri koruması ve çok yönlü iyileşme sağlayan %100 doğal bir balsamdır. İçeriğinde anne öpücüğü saklı.

Aynısefa yağı, güçlü antienflamatuar ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir. Dermatit ve egzamalı ciltlerde etkilidir. Cildi derinlemesine besler, nemlendirir ve yenilenmesine yardımcı olur.

Sarı kantaron yağı, güçlü antioksidan ve antienflamatuar özellikleri ile cildi onarmaya ve güçlendirmeye yardmcı olur. Hafif yanıklar ve küçük yaralar üzerindeki yenileyici etkisi ile bilinir.

Çuha çiçeği yağı, özellikle egzamalı ciltlerde yaşanan kuruluğu gidermeye ve cildi yatıştırmaya yardımcıdır.

Lavanta uçucu yağı, cildi yenileyerek iyileşmesini destekler. Sinek kovucu özelliğe sahiptir, sinek ve böcek ısırmalarında acı ve tahrişi azaltıcı etkiye sahiptir.

Mür uçucu yağı, küçük kesikler ve yaralar üzerinde yenileyici etki gösterir.

Bebeğinizin cildi üzerine ince bir tabaka halinde uygulayınız. El, yüz ve vücut için uygundur.

Hypericum perforatum (Sarı Kantaron Ekstraktı) extract, Calendula officinalis flower (Aynısefa Ekstraktı) extract, Olea europaea (Zeytinyağı) fruit oil, Cera alba (Balmumu), Oenothera biennis (Çuha Yağı) oil, Butyrospermum parkii (Karite Yağı) butter, Lavandula angustifolia (Lavanta Uçucu Yağı) Oil*, Commiphora myrrha (Mür Uçucu Yağı) oil*, Tocopherol (E Vitamini). *USDA organik.

Bize Ulaşın