Önceki Ürüne Dön

Misk Adaçayı Uçucu Yağı

Misk Adaçayı uçucu yağı, yüzyıllar boyunca tıbbi bitki olarak birçok reçetede kullanılmıştır. Sebum üretimini dengeleyici özelliği ile yağlı ciltlerde ve kepek gibi sorunların çözümünde etkilidir. Yumuşak ve tatlı aroması onu kaliteli parfümler için ideal kılar.

Misk Adaçayı kokusu, zihin yatıştırıcı ve stres azaltıcı etkiye sahipitir. Tükenmişlik hissini azaltmaya ve mental yorgunluğu gidermeye yardımcıdır. Yaratıcılığı ve üretkenliği artırmada en iyi yağlardan biridir. Buhurdanlık ve difizörde kullanılabilir. %100 Saf ve Organiktir.

Neden USDA ORGANIC?

USDA ORGANIC ürünleri; organik bitkilerden elde edilen, içeriğinde kimyasal ve çevre kirliliği yaratan (tarım ilaçları, suni gübreler, hormonlar, antibiyotikler, GDO vb.) maddeler barındırmayan uluslararası standartlarda üretilen ekolojik ürünlerdir. Sertifikasyon, aynı zamanda tüm sürecin tam anlamı ile disiplin ve kontrol altında gerçekleştiğini gösterir. Organik süreçler biyolojik çeşitliliğe ve doğal dengeye saygı gösteren, sürdürülebilir bir üretim türüdür. İnsana ve çevreye saygının garantisidir.

Karakteristik, tatlı, hafif

Aroma

Orta nota

Parfüm Nota

Yaprak

Bitki Kısmı

Buhar distilasyonu

Ekstraksiyon Yöntemi

Bize Ulaşın