Önceki Ürüne Dön

Mandalina Uçucu Yağı

Mandalina uçucu yağı, Uzakdoğu’dan dünyaya yayılmıştır. Mandalina, Güney Çin ve Uzak Doğu’ya özgüyken 1805’te Avrupa’ya, 1845’te de Amerika’ya getirilmiş ve burada “mandalina” adını almıştır. Parfümeride sıklıkla tercih edilmektedir. Cilt yenileyici ve canlandırıcı etkisi vardır. Yaşla birlikte ortaya çıkan lekelerde etkilidir.

Mandalina kokusu pozitif duyguları desteklemeye yardımcıdır. Enerji yükseltici etkisi ile motivasyonu artırır. Uyuşukluğa neden olmadan mental olarak rahatlatır. Buhurdanlık ve difizörde kullanılabilir. %100 Saf ve Organiktir.

Neden USDA ORGANIC?

USDA ORGANIC ürünleri; organik bitkilerden elde edilen, içeriğinde kimyasal ve çevre kirliliği yaratan (tarım ilaçları, suni gübreler, hormonlar, antibiyotikler, GDO vb.) maddeler barındırmayan uluslararası standartlarda üretilen ekolojik ürünlerdir. Sertifikasyon, aynı zamanda tüm sürecin tam anlamı ile disiplin ve kontrol altında gerçekleştiğini gösterir. Organik süreçler biyolojik çeşitliliğe ve doğal dengeye saygı gösteren, sürdürülebilir bir üretim türüdür. İnsana ve çevreye saygının garantisidir.

Acı, tatlı, taze, narenciye, enerjik

Aroma

Üst nota

Parfüm Nota

Kabuk

Bitki Kısmı

Soğuk sıkım

Ekstraksiyon Yöntemi

Bize Ulaşın