Önceki Ürüne Dön

lipbalmrosemarylemon

Olessentia Biberiye Limon Dudak Balsamı, antioksidanlar, vitaminler, omega yağ asitleri, besleyici, nemlendirici yağlarla iyilik doludur. Organik limon ve biberiye uçucu yağlarının lezzetli kombinasyonu dudaklarınızda harika bir tat ve koku bırakır. Ayrıca biberiye ve limonun muhteşem aroması canlandırır, mutluluk verir, enerjinizi artırarak pozitif bir ruh halini destekler. Dudaklarınız eskisinden çok daha etkileyici ve sağlıklı görünür. Tek başına veya rujunuzun altında kullanabilirsiniz.

Kaliteli ve besleyici doğal yağlar ile formüle edilerek tasarlanan Olessentia Biberiye Limon Dudak Balsamı, dudaklarınızı çatlamalara karşı korur, kuru ve çatlamış dudakları yatıştırır, nemlendirir ve besler, kalıcı rahatlık sağlar. Renksiz, zengin ve kolay eriyen dokusuyla kullanım keyfi sunan balsam, aynı zamanda dudaklarınıza hafif bir parlaklık verir. Dudaklarınızı nemli tutmak ve dış etkenlerden korumaya yardımcı olmak için doğanın iyileştirici ve yoğun nemlendirici bileşenlerine sahip Kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, Buğday ruşeymi yağı ile zenginleştirilmiştir. 

Kakao yağı dudaklarınızı nemlendirmekten daha fazlasını yapar. Dudaklarınızı içten dışa yenilemeye ve iyileştirmeye yardımcı olur ve ve harika bir doğal antioksidan kaynağıdır.

Hindistan cevizi yağı kuruluğu gideren minerallere sahiptir, nemi hapsederek dudakları daha yumuşak yapar. Hindistan cevizi yağında bulunan yağ asitleri cildin lipid tabakasını güçlendirmeye yardımcı olur.

Tatlı badem yağı, kuruluktan çatlayan dudakların iyileşmesine yardımcı olur. Dudaklarınıızın ipeksi ve pürüzsüz görünmesini destkeler.

Jojoba yağı mükemmel bir nemlendiricidir ve cilt tarafından tamamen emilirken, nemi hapseden koruyucu bir bariyer oluşturarak cildin yenilenmesine ve iyileşmesine yardımcı olur.

Günün her anında ihtiyaç duyulan sıklıkta uygulayabilirsiniz. Her mevsim, her yerde.

Copernica cerifera (Karnauba Mumu) wax, Theobroma cacao (Kakao Yağı) seed butter, Ricinus communis (Hint Yağı) seed oil, Prunus amygdalus dulcis (Tatlı Badem Yağı) oil, Prunus armeniaca (Kayısı Çekirdeği Yağı) kernel oil, Simmondsia chinensis (Jojoba Yağı) seed oil, Cocos nucifera (Hindistan Cevizi Yağı) oil, Calendula officinalis flower (Aynısefa Yağı) oil, Olea europaea (Zeytinyağı) fruit oil, Triticum vulgare (Buğday Ruşeymi Yağı) oil, Tocopherol (E Vitamini), Rosmarinus officinalis (Biberiye Uçucu Yağı) oil*, Citrus limon (Limon Uçucu Yağı) oil*, Limonene**. *USDA organik. **Uçucu yağların doğal bileşeni.

Bize Ulaşın