Önceki Ürüne Dön

Lavanta Uçucu Yağı

Lavanta uçucu yağı, eşsiz aroması ve sayısız faydası nedeniyle yüzyıllardan günümüze  birçok doğal sağlık ve kozmetik ürününde tercih edilmektedir. Antik Roma ve Mısır’da genellikle rahatlamak için aromatik olarak parfümlerde ve banyolarda kullanılmıştır. Kurumuş ve çatlamış cildi besler, nemlendirir ve onarır.

Lavanta kokusunun yatıştırıcı özelliği, endişe ve kaygının giderilmesine, vücudun gevşemesine ve  kaliteli bir gece uykusuna yardımcıdır. Kalp, zihin, beden dengesini düzenleyerek bütüncül denge halini desteklemektedir. Sinek, güve ve diğer davetsiz misafirleri zarar vermeden doğal yollarla uzaklaştırır, doğal bir böcek kovucudur. Buhurdanlık ve difizörde kullanılabilir. %100 Saf ve Organiktir.

Neden USDA ORGANIC?

USDA ORGANIC ürünleri; organik bitkilerden elde edilen, içeriğinde kimyasal ve çevre kirliliği yaratan (tarım ilaçları, suni gübreler, hormonlar, antibiyotikler, GDO vb.) maddeler barındırmayan uluslararası standartlarda üretilen ekolojik ürünlerdir. Sertifikasyon, aynı zamanda tüm sürecin tam anlamı ile disiplin ve kontrol altında gerçekleştiğini gösterir. Organik süreçler biyolojik çeşitliliğe ve doğal dengeye saygı gösteren, sürdürülebilir bir üretim türüdür. İnsana ve çevreye saygının garantisidir.

Taze, hafif, tatlı, çiçeksi, otsu

Aroma

Üst-orta nota

Parfüm Nota

Çiçek

Bitki Kısmı

Buhar distilasyonu

Ekstraksiyon Yöntemi

Bize Ulaşın