Önceki Ürüne Dön

Itır Uçucu Yağı

Itır uçucu yağının kullanımı Antik Mısır’a kadar uzanır. Antik Mısır’da güzellik formüllerinde ve cilt hastalıklarında yaygın olarak kullanılmıştır. Sebum üretimini dengeleyeci ve cilt yenileyici özelliği sayesinde cilt bakımında sıklıkla tercih edilir. Saça doğal parlaklık ve canlılık verir.

Aynı zamanda stresi azaltmaya, iletişim kapasitesini artırmaya ve yaratıcılığı desteklemeye yardımcıdır. Sinek, güve ve diğer davetsiz misafirleri zarar vermeden doğal yollarla uzaklaştırır, doğal bir böcek kovucudur. Buhurdanlık ve difizörde kullanılabilir. %100 Saf ve Organiktir.

Neden USDA ORGANIC?

USDA ORGANIC ürünleri; organik bitkilerden elde edilen, içeriğinde kimyasal ve çevre kirliliği yaratan (tarım ilaçları, suni gübreler, hormonlar, antibiyotikler, GDO vb.) maddeler barındırmayan uluslararası standartlarda üretilen ekolojik ürünlerdir. Sertifikasyon, aynı zamanda tüm sürecin tam anlamı ile disiplin ve kontrol altında gerçekleştiğini gösterir. Organik süreçler biyolojik çeşitliliğe ve doğal dengeye saygı gösteren, sürdürülebilir bir üretim türüdür. İnsana ve çevreye saygının garantisidir.

Taze, tatlı, çiçeksi

Aroma

Orta nota

Parfüm Nota

Yaprak

Bitki Kısmı

Buhar distilasyonu

Ekstraksiyon Yöntemi

Bize Ulaşın