Önceki Ürüne Dön

Günlük (Frankincense) Uçucu Yağı

Günlük uçucu yağı, dünyadaki en kıymetli yağlardan biridir. Mısır’da mumyalamada kullanılırken, Hindistan’da geleneksel tıp alanında tercih edilmiştir. Bağışıklık sistemini destekleyici etkisi nedeniyle de Antik Arabistan’da geleneksel tıp uygulamalarında yaygın olarak kullanılmıştır.

Cilt bakımını zenginleştiren günlük uçucu yağı, ince çizgilerin azalmasına yardımcı olurken cildin gençleşmesini ve yenilenmesini de destekler. Günlük kokusu, odaklanmayı, sakinliği, içgörüyü destekler. Dini ritüeller ve meditasyonda sıklıkla tercih edilir. Buhurdanlık ve difizörde kullanılabilir. %100 Saf ve Organiktir.

Neden USDA ORGANIC?

USDA ORGANIC ürünleri; organik bitkilerden elde edilen, içeriğinde kimyasal ve çevre kirliliği yaratan (tarım ilaçları, suni gübreler, hormonlar, antibiyotikler, GDO vb.) maddeler barındırmayan uluslararası standartlarda üretilen ekolojik ürünlerdir. Sertifikasyon, aynı zamanda tüm sürecin tam anlamı ile disiplin ve kontrol altında gerçekleştiğini gösterir. Organik süreçler biyolojik çeşitliliğe ve doğal dengeye saygı gösteren, sürdürülebilir bir üretim türüdür. İnsana ve çevreye saygının garantisidir.

Çam benzeri, odunsu, limonsu, sıcak

Aroma

Orta-alt nota

Parfüm Nota

Sakız / Reçine

Bitki Kısmı

Buhar distilasyonu

Ekstraksiyon Yöntemi

Bize Ulaşın