Önceki Ürüne Dön

Gül Uçucu Yağı 5 ML

Gül uçucu yağı, zarif kokusu ve yüksek frekansıyla sıklıkla kullanılan en kıymetli yağlardandır. Emek yoğun bir üretim sürecinden geçer, bu yüzden çok değerlidir. Avrupa, Asya ve Orta Doğu’da cildin onarılması ve iyileştirilmesinde kullanılmıştır.

Gül uçucu yağı, zarif kokusu ve yüksek frekansıyla uçucu yağların baş tacıdır. Kalp, zihin, beden dengesini düzenleyerek bütüncül denge halini destekler.

Gül uçucu yağı, vücudu yatıştırıcı, besleyici ve rahatlatıcı etkisi ile lüks bir masaj için idealdir. Cildin nem seviyesini dengelemeye ve cildi onarmaya yardımcıdır. Buhurdanlık ve difizörde kullanılabilir. %100 Saf ve Organiktir.

Neden USDA ORGANIC?

USDA ORGANIC ürünleri; organik bitkilerden elde edilen, içeriğinde kimyasal ve çevre kirliliği yaratan (tarım ilaçları, suni gübreler, hormonlar, antibiyotikler, GDO vb.) maddeler barındırmayan uluslararası standartlarda üretilen ekolojik ürünlerdir. Sertifikasyon, aynı zamanda tüm sürecin tam anlamı ile disiplin ve kontrol altında gerçekleştiğini gösterir. Organik süreçler biyolojik çeşitliliğe ve doğal dengeye saygı gösteren, sürdürülebilir bir üretim türüdür. İnsana ve çevreye saygının garantisidir.

Sıcak, yoğun çiçeksi

Aroma

Orta nota

Parfüm Nota

Çiçek

Bitki Kısmı

Buhar distilasyonu

Ekstraksiyon Yöntemi

Bize Ulaşın