Olessentia Bebek Pişik Önleyici Krem içeriğindeki non-nano çinko oksit, vitamin E ve probiyotik ile bebeğinizin cildinde doğal koruyucu bariyer oluşturarak hassasiyeti, tahriş ve pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

balmsol
balmsağ

Doğal çinko oksit içeren formülümüz, her bez değişiminde kızarıklığı yatıştırmak ve azaltmak için bebeğinizin cildinde nemlendirici bir tabaka bırakır.

Squalane cilt bariyerini güçlendirir. Güçlü bir antioksidandır. Cildin ihtiyacı olan yoğun nemi sağlar.

Probiyotikler, yetişkinler, çocuklar ve bebeklerde antibiyotik kullanımı sonrası ürogenital bölgedeki mikrobiyatanın bozulmasıyla birlikte ortaya çıkan olumsuz etkiler sonucunda o bölgedeki floranın yenilenmesine yardımcıdır.

Kastor yağı, kuru, tahriş olmuş cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Cildin su kaybını önleyerek nemi hapseder. Cildin iyileşmesini destekler.

Non-nano çinko oksit, cildin tahriş olmasını önlemek ve cildi iyileştirmek için bariyer görevi görür. Ufak yaralar ve pişikler üzerinde etkilidir.

Bebeğinizin kuru ve temiz cildine her bez değişiminden sonra ince bir tabaka halinde uygulayın.

Cera alba (Balmumu), Butyrospermum parkii (Karite Yağı) butter, Theobroma cacao (Kakao Yağı) seed butter, Helliantus annus (Ayçiçek Yağı) seed oil, Ricinus communis (Hint Yağı) seed oil, Cocos nucifera (Hindistan Cevizi Yağı) oil, Calendula officinalis flower (Aynısefa Ekstraktı) extract, Olea europaea fruit (Zeytinyağı) oil, Simmondsia chinensis (Jojoba Yağı) seed oil, Squalene (Skualen), Non-nano zinc oxide (Çinko Oksit), Lactobacillus gasseri (Probiyotik), Tocopherol (E Vitamini).

Bize Ulaşın