Eşsiz formülasyonumuz, sürdürülebilir kaynaklı ve terapötik etkiye sahip botanik yağlar, omega-3 ve -6 yağ asitleri, antioksidanlar, vitaminler ve doğal özler ile uzun süreli nemlendirme sağlayarak cildinizin pürüzsüz ve ipeksi görünmesini desteklemek için tasarlanmıştır.

Cilt tarafından hızlı emilen Olessentia Vücut Yağı cildi derinlemesine besler, nemlendirir, yatıştırır, cildin elastikiyetini ve pürüzsüzlüğünü geri kazandırmaya yardımcı olurken yenilenmesini destekler.

Nar çekirdeği yağının içerdiği güçlü antioksidanlar cildi dış etkenlerden koruyarak yaşlanma sürecini yavaşlatmaya ve kırışıkları azaltmaya yardımcı olur. Cildin elastikiyetini geri kazandırır ve yenilenmesini destekler. Tahriş olmuş cildi yatıştırırak kaşıntıyı gidermeye yardımcı olur.

Buğday ruşeym yağı, E vitamini deposudur ve protein, mineraller, vitaminler, antioksidanlar açısından çok zengindir. Cilt dokusunu onarmaya yardımcıdır. Cildi yumuşatıp esnekliğini arttırırken cildi korur ve nemlendirir.

Hindistan cevizi yağı, cildi nemlendirir, besler ve ciltte meydana gelen çatlakları önlemeye yardımcı olur. Cildinizin canlanmasını ve yenilenmesini destekler. Cildinize pürüzsüz ve yumuşak bir his verir. Bir bariyer görevi görüp cildi çevresel toksinlerden korumaya çalışır.

Bisabolol doğal olarak cildin iyileşme sürecini destekler. Cildin elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olarak hasarlı cilt görünümünü iyileştirir. Kaşıntılı ve tahriş olmuş cildi yatıştırmaya yardımcı olur.

 Avuç içine alacağınız bir miktar ürünü cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Cocos nucifera (Hindistan Cevizi Yağı) oil, Vitis vinifera (Üzüm Çekirdeği Yağı) seed oil, Punica granatum (Nar Çekirdeği Yağı) seed oil, Carthamus tinctorius (Aspir Yağı) oil, Persea gratissima (Avokado Yağı) oil, Prunus armeniaca (Kayısı Çekirdeği Yağı) kernel oil, Helliantus annus (Ayçiçek Yağı) seed oil, Simmondsia chinensis (Jojoba Yağı) seed oil, Triticum vulgare (Buğday Ruşeymi Yağı) oil, Bisabolol*, Tocopherol (E Vitamini). *Organik.

Bize Ulaşın