Bebek Yağı (100 ml), Bebek Pişik Önleyici Krem (50 ml) ve Çok Amaçlı Bebek Balsamı (50 ml) içeren %25 avantajlı Bebek Seti ile bebeğinizin cildini yenileyen ve onaran, uykuya geçişini kolaylaştıran cilt bakım rutinini oluşturun.

Aynısefa yağı, güçlü antienflamatuar ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir. Dermatit ve egzamalı ciltlerde etkilidir. Cildi derinlemesine besler, nemlendirir ve yenilenmesine yardımcı olur.

Sarı kantaron yağı, güçlü antioksidan ve antienflamatuar özellikleri ile cildi onarmaya ve güçlendirmeye yardmcı olur. Hafif yanıklar ve küçük yaralar üzerindeki yenileyici etkisi ile bilinir.

Squalane cilt bariyerini güçlendirir. Güçlü bir antioksidandır. Cildin ihtiyacı olan yoğun nemi sağlar.

Bisabolol doğal olarak cildin iyileşme sürecini destekler. Cildin elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olarak hasarlı cilt görünümünü iyileştirir. Kaşıntılı ve tahriş olmuş cildi yatıştırmaya yardımcı olur.

Probiyotikler, yetişkinler, çocuklar ve bebeklerde antibiyotik kullanımı sonrası ürogenital bölgedeki mikrobiyatanın bozulmasıyla birlikte ortaya çıkan olumsuz etkiler sonucunda o bölgedeki floranın yenilenmesine yardımcıdır.

Non-nano çinko oksit, cildin tahriş olmasını önlemek ve cildi iyileştirmek için bariyer görevi görür. Ufak yaralar ve pişikler üzerinde etkilidir.

Bebek Yağı: Avuç içine alacağınız az miktarda ürünü bebeğinizin cildine nazikçe masaj yaparak uygulayın. Böylelikle bebeğinizin dokunma ile duygusal olarak rahatlamasını, güven duygusunun artmasını ve uykuya hazırlanmasını desteklemiş olacaksınız. Rahatlatıcı bir bebek banyosu için, Olessentia bebek yağını banyo suyuna ilave edebilirsiniz.

Bebek Pişik Önleyici Krem: Bebeğinizin kuru ve temiz cildine her bez değişiminden sonra ince bir tabaka halinde uygulayın.

Çok Amaçlı Bebek Balsamı: Bebeğinizin cildi üzerine ince bir tabaka halinde uygulayınız. El, yüz ve vücut için uygundur.

Bebek Yağı: Cocos nucifera (Hindistan Cevizi Yağı) oil, Vitis vinifera (Üzüm Çekirdeği Yağı) seed oil, Helliantus annus (Ayçiçek Yağı) seed oil, Simmondsia chinensis (Jojoba Yağı) seed oil, Carthamus tinctorius (Aspir Yağı) oil, Rosa canina (Kuşburnu Yağı) seed oil, Oenothera biennis (Çuha Yağı) oil, Ricinus communis (Hint Yağı) seed oil, Punica granatum (Nar Çekirdeği Yağı) seed oil, Linum usitatissimum (Keten Yağı) seed oil, Squalene (Skualan), Tocopherol (E Vitamini), Lavandula angustifolia (Lavanta Uçucu Yağı) oil*, Citrus reticulata (Mandalina Uçucu Yağı) oil*. *USDA organik.

Bebek Pişik Önleyici Krem: Cera alba (Balmumu), Butyrospermum parkii (Karite Yağı) butter, Theobroma cacao (Kakao Yağı) seed butter, Helliantus annus (Ayçiçek Yağı) seed oil, Ricinus communis (Hint Yağı) seed oil, Cocos nucifera (Hindistan Cevizi Yağı) oil, Calendula officinalis flower (Aynısefa Ekstraktı) extract, Olea europaea fruit (Zeytinyağı) oil, Simmondsia chinensis (Jojoba Yağı) seed oil, Squalene (Skualen), Non-nano zinc oxide (Çinko Oksit), Lactobacillus gasseri (Probiyotik), Tocopherol (E Vitamini).

Çok Amaçlı Bebek Balsamı: Hypericum perforatum (Sarı Kantaron Ekstraktı) extract, Calendula officinalis flower (Aynısefa Ekstraktı) extract, Olea europaea (Zeytinyağı) fruit oil, Cera alba (Balmumu), Oenothera biennis (Çuha Yağı) oil, Butyrospermum parkii (Karite Yağı) butter, Lavandula angustifolia (Lavanta Uçucu Yağı) Oil*, Commiphora myrrha (Mür Uçucu Yağı) oil*, Tocopherol (E Vitamini). *USDA organik.

Bize Ulaşın