Bebeğinizin cildinin nem ihtiyacını desteklemek için omega-3 ve -6 yağ asitleri, antioksidanlar, vitaminler ile zenginleştirilmiş bebek cildiyle en uyumlu formülasyonu tasarladık. Bebeğinizin rahatlamasına ve huzurlu bir uykuya hazır olmasına yardımcı olur.

Bir ninni kadar yatıştrıcı olan Olessentia Bebek Yağı, terapötik etkiye sahip botanik yağlar, doğal özler, organik uçucu yağlar ile uzun süreli nemlendirme sağlayarak bebeğinizin cildini nemlendirmeye, beslemeye ve yatıştırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Cilt tarafından hızlı emilir, cilt yüzeyinde nemi hapseden bir bariyer oluşturarak cildi güçlendirir, cildi onarırken yenilenmesini destekler. Organik lavanta ve mandalina uçucu yağları, sakinleştirir, yatıştrır ve rahatlama sağlayarak uykuya geçişi kolaylaştırır.

Kastor yağı, kuru, tahriş olmuş cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Cildin su kaybını önleyerek nemi hapseder. Cildin iyileşmesini destekler.

Squalane cilt bariyerini güçlendirir. Güçlü bir antioksidandır. Cildin ihtiyacı olan yoğun nemi sağlar.

Hindistan cevizi yağı, cildi nemlendirir, besler. Cildin canlanmasını ve yenilenmesini destekler. Bir bariyer görevi görüp cildi çevresel toksinlerden korumaya çalışır.

Bisabolol doğal olarak cildin iyileşme sürecini destekler. Cildin elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olarak hasarlı cilt görünümünü iyileştirir. Kaşıntılı ve tahriş olmuş cildi yatıştırmaya yardımcı olur.

Lavanta uçucu yağı, sakinleştirici ve yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Gerginliği azaltarak rahat bir uykuya geçişi kolaylaştırır. Sinek kovucu özelliğe sahiptir, sinek ve böcek ısırmalarında acı ve tahrişi azaltıcı etkiye sahiptir.

Mandalina uçucu yağı, lavanta uçucu yağı gibi sakinleştirici ve yatıştırıcı etkisi vardır. Rahatlatıcı bir bebek banyosu ve masajı için idealdir.

Avuç içine alacağınız az miktarda ürünü bebeğinizin cildine nazikçe masaj yaparak uygulayın. Böylelikle bebeğinizin dokunma ile duygusal olarak rahatlamasını, güven duygusunun artmasını ve uykuya hazırlanmasını desteklemiş olacaksınız. Rahatlatıcı bir bebek banyosu için, Olessentia bebek yağını banyo suyuna ilave edebilirsiniz.

Cocos nucifera (Hindistan Cevizi Yağı) oil, Vitis vinifera (Üzüm Çekirdeği Yağı) seed oil, Helliantus annus (Ayçiçek Yağı) seed oil, Simmondsia chinensis (Jojoba Yağı) seed oil, Carthamus tinctorius (Aspir Yağı) oil, Rosa canina (Kuşburnu Yağı) seed oil, Oenothera biennis (Çuha Yağı) oil, Ricinus communis (Hint Yağı) seed oil, Punica granatum (Nar Çekirdeği Yağı) seed oil, Linum usitatissimum (Keten Yağı) seed oil, Squalene (Skualan), Tocopherol (E Vitamini), Lavandula angustifolia (Lavanta Uçucu Yağı) oil*, Citrus reticulata (Mandalina Uçucu Yağı) oil*. *USDA organik.

Bize Ulaşın