Organik Uplift Uçucu Yağ Karışımı (10 ml) ve pasif difüzör içeren %20 avantajlı Uplift Aromaterapi Karışım Seti ile pozitif hissedin, enerjinizi yükseltin ve günün yorgunluğunu üzerinizden atın. Endişelerden arınıp iyi hissetmeye ihtiyaç duyulan zamanlar için en iyisidir. Taşınabilir Pasif Difüzör ile gittiğiniz her yerde aromaterapi karışımlarının keyfini çıkarın.

Bulunduğunuz her ortamda akdeniz bahçelerinin tatlı kokusunu hissedin! Organik Uplift Uçucu Yağ Karışımı ile enerjinizi yükseltebilirsiniz.

Daha pozitif ve keyifli bir ortam için pasif difüzöre 5-10 damla ekleyebilirsiniz.

Pasif difüzör, odada veya belli bir alanda uçucu yağları dağıtamayacağınız zaman, halka açık yerlerde (bir ofiste, kütüphanede, uçakta, kalabalık bir ortamda) kullanmak için ideal bir aromaterapi difüzyon yöntemidir.

Açmak için kapağı çevirin. Organik Uplift Uçucu Yağ Karışımından pasif difüzör yüzeyine 5-10 damla damlatın. Pasif difüzör karışımı emer ve kokuyu yayar. Ofiste, çalışma masanızda, arabanızda ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kullanabilirsiniz. Geri dönüştürülebilir kapaklı alüminyum kutu içerisinde hazırlanmış bu işlevsel difüzör en sevdiğiniz kokuyu korumaya yardımcı olur.

Organik Uplift Uçucu Yağ Karışımı 10 ml: Organik Biberiye Uçucu Yağı (Rosmarinus officinalis leaf oil), Organik Portakal Uçucu Yağı (Citrus aurantium peel oil expressed), Organik Limon Otu Uçucu Yağı (Cymbopogon flexuosus herb oil), Organik Mandalina Uçucu Yağı (Citrus reticulata peel oil), Organik Itır Uçucu Yağı (Pelargonium graveolens flower oil).

Pasif Difüzör: Öğütülmüş Lüle Taşı, Doğal Renklendirici.

Bize Ulaşın