Organik Relax Uçucu Yağ Karışımı (10 ml) ve pasif difüzör içeren %20 avantajlı Relax Aromaterapi Karışım Seti özellikle yoğun ve stresli günlerde daha fazla sakinliğe, rahatlığa, iç huzura ihtiyaç duyulan zamanlar için en iyisidir. Karışımın yumuşak kokusu içinizi ısıtır, öz şefkat duygunuzu ortaya çıkarır. Bedeninizi ve zihninizi rahatlatmanın yanı sıra duyularınıza da hoş gelecek bir deneyim sunar. Taşınabilir Pasif Difüzör ile gittiğiniz her yerde aromaterapi karışımlarının keyfini çıkarın.

Sakinleşmek, yatışmak, rahatlamak için desteğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ideal bir arkadaştır.

Daha huzurlu ve sıcak bir ortam için pasif difüzöre 5-10 damla ekleyebilirsiniz.

Kaliteli ve huzurlu bir uyku için, birkaç damla yastığınıza damlatabilirsiniz.

Ruh-beden-zihin dengesi için, yoga ve meditasyon sırasında kullanabilirsiniz.

Pasif difüzör, odada veya belli bir alanda uçucu yağları dağıtamayacağınız zaman, halka açık yerlerde (bir ofiste, kütüphanede, uçakta, kalabalık bir ortamda) kullanmak için ideal bir aromaterapi difüzyon yöntemidir.

Açmak için kapağı çevirin. Organik Relax Uçucu Yağ Karışımından pasif difüzör yüzeyine 5-10 damla damlatın. Pasif difüzör karışımı emer ve kokuyu yayar. Ofiste, çalışma masanızda, arabanızda ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kullanabilirsiniz. Geri dönüştürülebilir kapaklı alüminyum kutu içerisinde hazırlanmış bu işlevsel difüzör en sevdiğiniz kokuyu korumaya yardımcı olur.

Organik Relax Uçucu Yağ Karışımı 10 ml: Organik Bergamot Uçucu Yağı (Citrus bergamia peel oil expressed), Organik Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula angustifolia flower oil), Organik Ylang Ylang Uçucu Yağı (Cananga odorata flower oil), Organik Günlük Uçucu Yağı (Boswellia carterii oil).

Pasif Difüzör: Öğütülmüş Lüle Taşı, Doğal Renklendirici.

Bize Ulaşın