Organik Love Uçucu Yağ Karışımı (10 ml) ve pasif difüzör içeren %20 avantajlı Love Aromaterapi Karışım Seti tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz romantik ve aromatik bir deneyim için. Aşktan başka hangi kavram insan hayatının bu kadar büyük bir kısmını kaplar? Beatles’ ın da dediği gibi; “ihtiyacın olan tek şey aşk”… Tatlı ve zengin kokusu sevdiklerinizle paylaşmak için mükemmeldir. Taşınabilir Pasif Difüzör ile gittiğiniz her yerde aromaterapi karışımlarının keyfini çıkarın.

Doğal parfümünüzü oluşturmak için sabit bir yağ ile seyrelterek cildinize uygulayabilirsiniz. Siz çıktıktan sonra bile kokunuz odada kalır…

Saçlarınıza ihtiyacı olan nemi sağlamak için saç kreminize birkaç damla ekleyebilirsiniz.

Romantik ve zarif bir ortam için pasif difüzöre 5-10 damla ekleyebilirsiniz.

Pasif difüzör, odada veya belli bir alanda uçucu yağları dağıtamayacağınız zaman, halka açık yerlerde (bir ofiste, kütüphanede, uçakta, kalabalık bir ortamda) kullanmak için ideal bir aromaterapi difüzyon yöntemidir.

Açmak için kapağı çevirin. Organik Love Uçucu Yağ Karışımından pasif difüzör yüzeyine 5-10 damla damlatın. Pasif difüzör karışımı emer ve kokuyu yayar. Ofiste, çalışma masanızda, arabanızda ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kullanabilirsiniz. Geri dönüştürülebilir kapaklı alüminyum kutu içerisinde hazırlanmış bu işlevsel difüzör en sevdiğiniz kokuyu korumaya yardımcı olur.

Organik Love Uçucu Yağ Karışımı 10 ml: Organik Portakal Uçucu Yağı (Citrus aurantium peel oil expressed), Organik Bergamot Uçucu Yağı (Citrus bergamia peel oil expressed), Organik Mandalina Uçucu Yağı (Citrus reticulata peel oil), Organik Itır Uçucu Yağı (Pelargonium graveolens flower oil), Organik Ylang Ylang Uçucu Yağı (Cananga odorata flower oil).

Pasif Difüzör: Öğütülmüş Lüle Taşı, Doğal Renklendirici.

Bize Ulaşın