Organik Guard Uçucu Yağ Karışımı (10 ml) ve pasif difüzör içeren %20 avantajlı Guard Aromaterapi Karışım Seti ile günlük rutinlerinizde daha fazla bütünsel koruma sağlayın. Aromaterapinin gücüyle kendinizi ve evinizi koruma altına alın. Tıkanıkları açarak rahat nefes almayı sağlayan solunum yollarını rahatlatıcı etkisini hissedin. Taşınabilir Pasif Difüzör ile gittiğiniz her yerde aromaterapi karışımlarının keyfini çıkarın.

Kötü kokuları gidermek için bulaşık makinenize birkaç damla ekleyebilirsiniz.

Canlandırıcı ve ferahlatıcı etkiyi hissedin! Guard Uçucu Yağ Karışımı ile zihninizi ve bedeninizi canlandırabilirsiniz.

Yaşam alanınızın havasını temizlemek, bağışıklığınızı tehdit eden ajanlardan arındırmak için kullanabilirsiniz.

Ferah ve temiz bir ortam için pasif difüzöre 5-10 damla ekleyebilirsiniz.

Pasif difüzör, odada veya belli bir alanda uçucu yağları dağıtamayacağınız zaman, halka açık yerlerde (bir ofiste, kütüphanede, uçakta, kalabalık bir ortamda) kullanmak için ideal bir aromaterapi difüzyon yöntemidir.

Açmak için kapağı çevirin. Organik Guard Uçucu Yağ Karışımından pasif difüzör yüzeyine 5-10 damla damlatın. Pasif difüzör karışımı emer ve kokuyu yayar. Ofiste, çalışma masanızda, arabanızda ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kullanabilirsiniz. Geri dönüştürülebilir kapaklı alüminyum kutu içerisinde hazırlanmış bu işlevsel difüzör en sevdiğiniz kokuyu korumaya yardımcı olur.

Organik Guard Uçucu Yağ Karışımı 10 ml:

Organik Okaliptus Uçucu Yağı (Eucalyptus globulus leaf oil), Organik Karanfil Uçucu Yağı (Eugenia caryophyllus bud oil), Organik Tarçın Uçucu Yağı (Cinnamomum zeylanicum bark oil), Organik Biberiye Uçucu Yağı (Rosmarinus officinalis leaf oil), Organik Limon Uçucu Yağı (Citrus limon peel oil).

Pasif Difüzör: Öğütülmüş Lüle Taşı, Doğal Renklendirici.

Bize Ulaşın