Organik Focus Uçucu Yağ Karışımı (10 ml) ve pasif difüzör içeren %20 avantajlı Focus Aromaterapi Karışım Seti ile tüm aile bireylerinizin çalışma alanlarında zihinsel performansı artırın. Daha fazla konsantrasyona ve derin odaklanmaya ihtiyaç duyulan zamanlar için en iyisidir. Taşınabilir Pasif Difüzör ile gittiğiniz her yerde aromaterapi karışımlarının keyfini çıkarın.

Hafızayı güçlendirmek ve odaklanabilmek için desteğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ideal çalışma arkadaşıdır.

Daha rahat ve zihni canlandırıcı bir ortam için pasif difüzöre 5-10 damla ekleyebilirsiniz.

Farkında ve odaklı bir zihin için, yoga ve meditasyon sırasında kullanabilirsiniz.

Pasif difüzör, odada veya belli bir alanda uçucu yağları dağıtamayacağınız zaman, halka açık yerlerde (bir ofiste, kütüphanede, uçakta, kalabalık bir ortamda) kullanmak için ideal bir aromaterapi difüzyon yöntemidir.

Açmak için kapağı çevirin. Organik Focus Uçucu Yağ Karışımından pasif difüzör yüzeyine 5-10 damla damlatın. Pasif difüzör karışımı emer ve kokuyu yayar. Ofiste, çalışma masanızda, arabanızda ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kullanabilirsiniz. Geri dönüştürülebilir kapaklı alüminyum kutu içerisinde hazırlanmış bu işlevsel difüzör en sevdiğiniz kokuyu korumaya yardımcı olur.

Organik Focus Uçucu Yağ Karışımı 10 ml: Organik Limon Uçucu Yağı (Citrus limon peel oil), Organik Bergamot Uçucu Yağı (Citrus bergamia peel oil expressed), Organik Nane Uçucu Yağı (Mentha piperita oil), Organik Biberiye Uçucu Yağı (Rosmarinus officinalis leaf oil), Organik Günlük Uçucu Yağı (Boswellia carterii oil).

Pasif Difüzör: Öğütülmüş Lüle Taşı, Doğal Renklendirici.

Bize Ulaşın