Bebek Yağı (100 ml), Vücut Yağı (100 ml) ve Çok Amaçlı Bebek Balsamı (50 ml) içeren %25 avantajlı Anne&Bebek Seti ile yenileyen, iyi hissettiren cilt bakım rutininizi oluşturun.

Aynısefa yağı, güçlü antienflamatuar ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir. Dermatit ve egzamalı ciltlerde etkilidir. Cildi derinlemesine besler, nemlendirir ve yenilenmesine yardımcı olur.

Sarı kantaron yağı, güçlü antioksidan ve antienflamatuar özellikleri ile cildi onarmaya ve güçlendirmeye yardmcı olur. Hafif yanıklar ve küçük yaralar üzerindeki yenileyici etkisi ile bilinir.

Squalane cilt bariyerini güçlendirir. Güçlü bir antioksidandır. Cildin ihtiyacı olan yoğun nemi sağlar.

Bisabolol doğal olarak cildin iyileşme sürecini destekler. Cildin elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olarak hasarlı cilt görünümünü iyileştirir. Kaşıntılı ve tahriş olmuş cildi yatıştırmaya yardımcı olur.

Nar çekirdeği yağının içerdiği güçlü antioksidanlar cildi dış etkenlerden koruyarak yaşlanma sürecini yavaşlatmaya ve kırışıkları azaltmaya yardımcı olur. Cildin elastikiyetini geri kazandırır ve yenilenmesini destekler. Tahriş olmuş cildi yatıştırırak kaşıntıyı gidermeye yardımcı olur.

Buğday ruşeym yağı, E vitamini deposudur ve protein, mineraller, vitaminler, antioksidanlar açısından çok zengindir. Cilt dokusunu onarmaya yardımcıdır. Cildi yumuşatıp esnekliğini arttırırken cildi korur ve nemlendirir.

Bebek Yağı: Avuç içine alacağınız az miktarda ürünü bebeğinizin cildine nazikçe masaj yaparak uygulayın. Böylelikle bebeğinizin dokunma ile duygusal olarak rahatlamasını, güven duygusunun artmasını ve uykuya hazırlanmasını desteklemiş olacaksınız. Rahatlatıcı bir bebek banyosu için, Olessentia bebek yağını banyo suyuna ilave edebilirsiniz.

Vücut Yağı: Avuç içine alacağınız bir miktar ürünü cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Çok Amaçlı Bebek Balsamı: Bebeğinizin cildi üzerine ince bir tabaka halinde uygulayınız. El, yüz ve vücut için uygundur.

Bebek Yağı: Cocos nucifera (Hindistan Cevizi Yağı) oil, Vitis vinifera (Üzüm Çekirdeği Yağı) seed oil, Helliantus annus (Ayçiçek Yağı) seed oil, Simmondsia chinensis (Jojoba Yağı) seed oil, Carthamus tinctorius (Aspir Yağı) oil, Rosa canina (Kuşburnu Yağı) seed oil, Oenothera biennis (Çuha Yağı) oil, Ricinus communis (Hint Yağı) seed oil, Punica granatum (Nar Çekirdeği Yağı) seed oil, Linum usitatissimum (Keten Yağı) seed oil, Squalene (Skualan), Tocopherol (E Vitamini), Lavandula angustifolia (Lavanta Uçucu Yağı) oil*, Citrus reticulata (Mandalina Uçucu Yağı) oil*. *USDA organik.

Vücut Yağı: Cocos nucifera (Hindistan Cevizi Yağı) oil, Vitis vinifera (Üzüm Çekirdeği Yağı) seed oil, Punica granatum (Nar Çekirdeği Yağı) seed oil, Carthamus tinctorius (Aspir Yağı) oil, Persea gratissima (Avokado Yağı) oil, Prunus armeniaca (Kayısı Çekirdeği Yağı) kernel oil, Helliantus annus (Ayçiçek Yağı) seed oil, Simmondsia chinensis (Jojoba Yağı) seed oil, Triticum vulgare (Buğday Ruşeymi Yağı) oil, Bisabolol*, Tocopherol (E Vitamini). *Organik.

Çok Amaçlı Bebek Balsamı: Hypericum perforatum (Sarı Kantaron Ekstraktı) extract, Calendula officinalis flower (Aynısefa Ekstraktı) extract, Olea europaea (Zeytinyağı) fruit oil, Cera alba (Balmumu), Oenothera biennis (Çuha Yağı) oil, Butyrospermum parkii (Karite Yağı) butter, Lavandula angustifolia (Lavanta Uçucu Yağı) Oil*, Commiphora myrrha (Mür Uçucu Yağı) oil*, Tocopherol (E Vitamini). *USDA organik.

Bize Ulaşın